Gdańsk - ul. Szafarnia 7
W naszej ofercie m.in.: parking, prywatny parking, plac zabaw dla dzieci, transfer lotniskowy (dodatkowa opłata), dostęp do Internetu, monitoring wokół obiektu, parking strzeżony, taras, parking na miejscu, Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne, transfer na lotnisko, plac zabaw, ogrzewanie, pokoje dla niepalących, WiFi, parking w garażu, winda, transfer lotniskowy, Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych, Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości, bezpłatne WiFi, Zasady dystansu społecznego są przestrzegane, Goście mają możliwość rezygnacji z usługi sprzątania ich zakwaterowania podczas pobytu, całodobowa ochrona, pokoje rodzinne, W miejscach zakwaterowania gości oraz ważnych częściach wspólnych znajdują się środki do dezynfekcji rąk, transfer z lotniska, Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa, Pokoje są dezynfekowane między pobytami, codzienne sprzątanie, Przedmioty używane przez wiele osób, np. wydrukowane karty menu, czasopisma, długopisy czy gazety zostały usunięte, całkowity zakaz palenia.
Doba hotelowa zaczyna się od godziny 15:30 a kończy o godzinie 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp. W odpowiedzi na koronawirusa (COVID-19) ten obiekt zapewnia obecnie dodatkowe środki bezpieczeństwa i środki sanitarne. Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu Apartamenty Adalbert o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji. Goście proszeni są o kontakt z personelem obiektu na co najmniej 1 dzień przed przyjazdem w celu ustalenia szczegółów dotyczących zameldowania i odbioru kluczy. Godzina przyjazdu musi zostać potwierdzona przez personel obiektu. Goście, którzy dokonali rezerwacji w ostatniej chwili, proszeni są o kontakt z personelem obiektu na 1 godzinę przed przyjazdem w celu ustalenia szczegółów dotyczących zameldowania i odbioru kluczy, a także potwierdzenia czasu przybycia. Godzina przyjazdu musi zostać potwierdzona przez personel obiektu. Liczba miejsc parkingowych jest ograniczona. Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)Dostępne pokoje:
Apartament 4 osobowy (1 duże łóżko podwójne, 1 rozkładana sofa - 55 mkw);
Apartament 4 osobowy (1 duże łóżko podwójne, 1 rozkładana sofa - 70 mkw);
Apartament 4 osobowy (1 duże łóżko podwójne, 1 rozkładana sofa - 60 mkw).
Dodatkowe informacje o ofercie Polska - Gdańsk - Apartamenty Adalbert, opinie wczasowiczów a także wolne terminy znajdują na stronie naszego partnera.
Rezerwuj teraz
BG.231903